ROAD RUNNING AXEL          RONDE VAN AXEL (HALVE MARATHON)       03-03-2012
                           UITSLAGENLIJST - 21KM
03-03-2012 16:45                                                     Pag: 1

Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  --------  ------  -------
    1    120  Maarten Dhollander         Stekene                         1e 21m     1:17:39  16,227     3:41 
    2     95  Sander Verminck            Eeklo                           2e 21m     1:20:02  15,743     3:48 
    3     91  Patrick Hembrecht          St. Gillis Waas                 3e 21m     1:20:25  15,668     3:49 
    4     81  Gustav Swagemakers         Steenbergen                     4e 21m     1:21:44  15,416     3:53 
    5     89  Gunther van den Hende      Beveren                         5e 21m     1:25:34  14,725     4:04 
    6     43  Andres de Witte            Terneuzen                       6e 21m     1:25:50  14,680     4:05 
    7    115  Matti Buysse               Assenede                        7e 21m     1:26:15  14,609     4:06 
    8     41  Raphael van den Broeck     Hasselt                         8e 21m     1:26:32  14,561     4:07 
    9     75  Jo Verfaillie              Oostakker                       9e 21m     1:26:38  14,544     4:07 
   10     48  Martin Noens               Kemzeke                        10e 21m     1:27:24  14,416     4:09 
   11     51  Ronny D'Hont               Stekene                        11e 21m     1:29:16  14,115     4:15 
   12     63  Patrick van Remortel       Hulst                          12e 21m     1:31:01  13,844     4:20 
   13     38  Dietrich Martens           Zwijndrecht                    13e 21m     1:31:15  13,808     4:20 
   14     85  Raoul de Wilde             Zele                           14e 21m     1:31:31  13,768     4:21 
   15    122  Fernand Vlaminckx          Merksem                        15e 21m     1:32:12  13,666     4:23 
   16     49  Marc Francois              Wezembeek Oppem                16e 21m     1:32:26  13,631     4:24 
   17     94  Patrick Temmerman          Kaprijke                       17e 21m     1:32:28  13,627     4:24 
   18     74  Katrien Kinnaert           Velter Belsem                   1e 21v     1:33:09  13,527     4:26 
   19    108  Niek van Belzen            Axel                           18e 21m     1:33:26  13,486     4:26 
   20     47  Rudy Michiels              Oosterzele                     19e 21m     1:33:54  13,419     4:28 
   21     60  Danny van Ertvelde         Hamme                          20e 21m     1:34:15  13,369     4:29 
   22     78  Serge Martinu              Koewacht                       21e 21m     1:34:37  13,317     4:30 
   23     56  Jos Meeuwse                Arnemuiden                     22e 21m     1:34:51  13,284     4:31 
   24     32  Rudi de Caluwé             Sas van Gent                   23e 21m     1:35:10  13,240     4:31 
   25     46  Simon Harinck              Terneuzen                      24e 21m     1:35:19  13,219     4:32 
   26    102  Kurt Taghon                Aalter                         25e 21m     1:35:25  13,205     4:32 
   27     59  Frans Verwilligen          Hulst                          26e 21m     1:35:30  13,194     4:32 
   28    100  Hedwig van Beveren         Moerbeke Waas                  27e 21m     1:35:36  13,180     4:33 
   29     31  Johan de Vlieger           Vlissingen                     28e 21m     1:35:39  13,173     4:33 
   30    128  Pascal van Hulle           Maldegem                       29e 21m     1:36:25  13,068     4:35 
   31    129  Ignace Decloedt            Maldegem                       30e 21m     1:36:33  13,050     4:35 
   32    130  Frank Boerebach            Hoek                           31e 21m     1:36:42  13,030     4:36 
   33    103  J. van Dijke               Kloosterzande                  32e 21m     1:36:44  13,025     4:36 
   34     87  Theo Roels                 Kloosterzande                  33e 21m     1:37:32  12,919     4:38 
   35    106  Marcel van Delden          Middelburg                     34e 21m     1:37:38  12,905     4:38 
   36     33  Rony Adriaenssens          Lokeren                        35e 21m     1:37:59  12,859     4:39 
   37     86  Ebe Blaauw                 Terneuzen                      36e 21m     1:38:01  12,855     4:40 
   38    123  Rik de Clerck              Moerbeke                       37e 21m     1:38:21  12,811     4:41 
   39     72  Sjakkie van de Broeke      Hoeke                          38e 21m     1:39:19  12,687     4:43 
   40    119  Jos van Gremberghe         Koewacht                       39e 21m     1:39:33  12,657     4:44 
   41     66  Merijn de Roeck            Vogelwaarde                    40e 21m     1:39:39  12,644     4:44 
   42     55  Han Gerritsen              Hulst                          41e 21m     1:41:10  12,455     4:49 
   43     68  Gunter Gies                Middelburg                     42e 21m     1:41:46  12,381     4:50 
   44     82  Danny van Goethem          Axel                           43e 21m     1:42:40  12,273     4:53 
   45     39  Sven Herremans             Dworp                          44e 21m     1:43:10  12,213     4:54 
   46     37  Eric de Meulenaere         St. Gillis Waas                45e 21m     1:43:19  12,196     4:55 
   47     42  Peter Geertsema            Terneuzen                      46e 21m     1:43:30  12,174     4:55 
   48     40  David den Houdijken        Halle                          47e 21m     1:43:47  12,141     4:56 
   49    117  Jan de Feyter              Zaamslag                       48e 21m     1:44:04  12,108     4:57 
   50     69  JP Lepoudre                Ichtegem                       49e 21m     1:44:15  12,086     4:57 


           Tot ziens op 22 september 2012 op de bevrijdingsloop!

ROAD RUNNING AXEL RONDE VAN AXEL (HALVE MARATHON) 03-03-2012 UITSLAGENLIJST - 21KM 03-03-2012 16:45 Pag: 2 Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ Tijd Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- ------ ------- 51 76 Willem van der Heyden Kieldrecht 50e 21m 1:44:21 12,075 4:58 52 97 Y. Hamelink Den Haag 2e 21v 1:44:29 12,059 4:58 53 80 Ferdie de Klerk Terneuzen 51e 21m 1:44:39 12,040 4:59 54 83 Ilse de Geest St. Gillis Waas 3e 21v 1:44:42 12,034 4:59 55 77 Ingrid de Prekel Kemzeke 4e 21v 1:44:45 12,029 4:59 56 84 Marino Polfliet St. Pauwels 52e 21m 1:44:48 12,023 4:59 57 61 Iris Vermeulen Hulst 5e 21v 1:44:52 12,015 4:59 58 57 Boy Saija Middelburg 53e 21m 1:45:14 11,973 5:00 59 58 Luc de Pauw Tielrode 54e 21m 1:45:24 11,954 5:01 60 124 Selena Temmerman Stekene 6e 21v 1:45:29 11,945 5:01 61 67 Philip Braem Vogelwaarde 55e 21m 1:45:42 11,921 5:02 62 116 Astrid Verhage Zuiddorpe 7e 21v 1:46:21 11,848 5:03 63 121 Johan Lammens Westdorpe 56e 21m 1:46:24 11,842 5:04 64 93 Frank van den Branden St. Jansteen 57e 21m 1:46:26 11,838 5:04 65 50 Jochen Hollebosch Stekene 58e 21m 1:46:35 11,822 5:04 66 70 Peter Erpelinck Hulst 59e 21m 1:46:38 11,816 5:04 67 118 Corné de Boeije Axel 60e 21m 1:46:41 11,811 5:04 68 107 Hanno de Hoon Terneuzen 61e 21m 1:47:46 11,692 5:07 69 90 Lauran van den Dries Kloosterzande 62e 21m 1:48:04 11,659 5:08 70 88 Ko de Koeyer Zaamslag 63e 21m 1:48:08 11,652 5:08 71 65 Aureel Lippens Waarschoot 64e 21m 1:48:11 11,647 5:09 72 126 Lieve Verberckmoes Zwijndrecht 8e 21v 1:48:22 11,627 5:09 73 35 Chris de Vuyst Zaffelare 9e 21v 1:48:40 11,595 5:10 74 105 Dhr. Waelput Stekene 65e 21m 1:49:20 11,524 5:12 75 132 Marcel de Canck Bottelare 66e 21m 1:49:30 11,507 5:12 76 109 Fons Sturm St. Jansteen 67e 21m 1:51:10 11,334 5:17 77 127 Berry Knibbeler Westdorpe 68e 21m 1:53:13 11,129 5:23 78 36 Jurgen van Himst Pauwels 69e 21m 1:54:30 11,004 5:27 79 113 Tonnie Hoogstrate Hulst 70e 21m 1:54:34 10,998 5:27 80 125 Gunther de Cock Stekene 71e 21m 1:55:38 10,897 5:30 81 131 Hugo Meeusen Terneuzen 72e 21m 1:56:34 10,809 5:33 82 34 Danny Clincke Kalken 73e 21m 1:58:41 10,616 5:39 83 54 Dominique de Mey Strodekkerstraat 10e 21v 2:00:02 10,497 5:42 84 104 Christian Herteleer Bellem 74e 21m 2:00:03 10,496 5:43 85 98 Luc Frickelo Maria Aalter 75e 21m 2:00:06 10,491 5:43 86 110 Evert Kuijk Terneuzen 76e 21m 2:00:07 10,490 5:43 87 71 Guy de Bock Lochristi 77e 21m 2:01:21 10,383 5:46 88 53 Antoine Mathys De Pinte 78e 21m 2:02:43 10,268 5:50 89 114 Louis van der Steen Gent 79e 21m 2:02:44 10,266 5:50 90 45 Patricia Braeckman Kruishoutem 11e 21v 2:03:58 10,164 5:54 91 44 Frank van de Wiele Waregem 80e 21m 2:04:00 10,161 5:54 92 92 Romain Bolssens Kieldrecht 81e 21m 2:05:35 10,033 5:58 93 52 Ann Lommelen Beveren Waas 12e 21v 2:05:57 10,004 5:59 94 111 Rudy van de Velde Wachtebeke 82e 21m 2:06:35 9,954 6:01 95 112 Linda van Gool St. Kruis Winkel 13e 21v 2:07:14 9,903 6:03 96 73 Rudi van Waesberghe St. Pauwels 83e 21m 2:11:59 9,547 6:17 97 96 Nanda Leenhouts Den Haag 14e 21v 2:17:21 9,174 6:32 98 62 Carlos de Willemaeker Aalter 84e 21m 2:30:00 8,400 7:08 Tot ziens op 22 september 2012 op de bevrijdingsloop!